Отборите на Берое“ и Витоша“ (Бистрица)  завършиха 0:0 в мач

...

Берое“ и Витоша“ не си вкараха гол

Отборите на „ Берое “ и „ Витоша “ (Бистрица)  завършиха 0:0 в мач от 26-ия кръг на Първа лига по футбол. Срещата бе без значение за класирането на двата отбора в края на постоянния сезон. На мача в Стара Загора липсваха чистите голови положения преди почивката, а в 24-ата минута Иван Иванов остана непокрит на няколко метра от вратата на „ Витоша “, само че ударът му бе неакуратен. Три минути преди почивката. Четин Садула от гостите опита да стреля към вратата на „ зелените “, само че Георги Аргилашки без проблеми се оправи със обстановката.

След почивката играта не се промени и „ Берое “ още веднъж не съумява да притисне противника. В 58-ата минута Мартин Камбуров бе изведен в наказателното поле, само че ударът му от близко бе блокиран от Румен Гьонов. В 76-ата минута шут на Лъчезар Котев по тревата мина на сантиметри от лявата греда на вратата на старозагорци. В минутите до края „ Берое “ опита да провежда напън, само че до чисти голови положения пред вратата на гостите не се стигна. След това тъждество „ зелените “ приключват постоянния сезон на четвърто място с 45 точки, до момента в който „ Витоша “ има единствено осем извоювани точки на 14-та позиция.
Източник: bnr.bg